Korowód studencki 2019 w Lublinie. Sprawdź trasę i motyw przewodni

Korowód studencki 2019 w Lublinie. Sprawdź trasę i motyw przewodni
Korowód studencki przejdzie ulicami Lublina | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

W środę, 8 maja ulicami Lublina przejdzie korowód studencki, który zapoczątkuje tegoroczne Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Jaki będzie tegoroczny motyw przewodni korowodu?

Tegoroczne Lubelskie Dni Kultury Studenckiej organizowane są przez samorządy studenckie Politechniki Lubelskiej (Juwenalia) oraz Uniwersytetu Przyrodniczego i Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie (Feliniada-Wseiada).

Tegoroczny korowód studencki przejdzie ulicami naszego miasta w środę, 8 maja. Zbiórka uczestników korowodu będzie miała miejsce na placu Litewskim. Korowód ruszy o godz. 18. Jego trasa będzie przebiegała przez ulice: Krakowskie Przedmieście, al. Racławickie, Sowińskiego, Głęboką, Nadbystrzycką, Wapienną i prosto na tereny zielone Politechniki Lubelskiej.

Na trasie przemarszu, w miejscu skrzyżowań ulic, ruch pojazdów zostanie wstrzymany na czas niezbędny do przejścia kolumny pieszych. Zabezpieczenie ruchu kołowego na trasie zapewniać będą służby policyjne.

Korowód studencki 2019 w Lublinie – motyw przewodni

Organizatorzy spodziewają się, że w korowodzie weźmie udział około 4-5 tysięcy uczestników. Tegorocznym motywem przewodnim korowodu będą SUPERBOHATERZY.

Przeczytaj także:

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Poznaliśmy pierwsze szczegóły

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Znamy już pierwszych artystów

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Quebonafide dołącza do line-upu

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. O.S.T.R zagra dla lubelskiej publiczności

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Znamy już pierwszych artystów

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Poznaliśmy kolejnych artystów

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Sokół kolejnym artystą wydarzenia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.