Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Znamy już pierwszych artystów

Katarzyna Nosowska pierwszą artystką tegorocznych Kozienaliów

Dziś poznaliśmy pierwszych artystów tegorocznej studenckiej imprezy Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 w Lublinie. Sprawdź, kto wystąpi!

Tegoroczna impreza organizowana w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej jest połączeniem sił samorządów czterech uczelni: UMCS, Uniwersytetu Medycznego, WSPA i Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej. Impreza odbędzie się w dniach 9 – 12 maja na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie.

Dziś organizatorzy odkryli pierwsze karty z artystami. I tak pierwszą artystką, która wystąpi 11 maja na głównej scenie jest Katarzyna Nosowska. Tego samego dnia, lecz na scenie stand-up o dobry humor publiczności zadba Michał Kempa. Natomiast dzień później, bo 12 maja na scenie perła export wystąpi duet Bass Astral x Igo.

Więcej informacji już wkrótce!

Przeczytaj także:

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 – studenci połączyli siły

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Znamy już pierwszych artystów

Materiały prasowe


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.