Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 – studenci połączyli siły

medy dzien3 28
Medykalia w Lublinie | fot. Jakub Pecio

Po wielu rozmowach udało się osiągnąć porozumienie. Cztery lubelskie uczelnie wspólnie zorganizuje Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 na terenie Browaru Perła!

Takiej imprezy w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej jeszcze nie było! Samorządy czterech uczelni: UMCS, Uniwersytetu Medycznego, WSPA i Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej zorganizują wspólnie jedną wielką imprezę.

Od 9 do 12 maja na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 będzie można poczuć prawdziwie festiwalowy klimat, a wszystko za sprawą największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 to wydarzenie integrujące studentów największych lubelskich uczelni, mieszkańców Lublina i regionu” – zapowiadają organizatorzy.

Kto wystąpi podczas imprezy? Tego jeszcze organizatorzy nie chcą zdradzić. Jednak pierwsze gwiazdy wydarzenia mają zostać ogłoszone już niebawem!

Czytaj także: Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Znamy już pierwszych artystów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.