Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Sokół kolejnym artystą wydarzenia

Sokół wystąpi na Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP

Ogłoszono kolejnych artystów, którzy wystąpią w maju na Kozienaliach i Medykaliach z WySPĄ i WSSP 2019 w Lublinie. Przed publicznością wystąpi Sokół, zespół Muchy i Sebastian Rejent.

Tegoroczna impreza organizowana w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej jest połączeniem sił samorządów czterech uczelni: UMCS, Uniwersytetu Medycznego, WSPA i Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej. Impreza odbędzie się w dniach 9 – 12 maja na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie.

Organizatorzy wydarzenia ogłosili kolejnych artystów, którzy wystąpią na trzech różnych scenach. I tak 9 maja na głównej scenie wystąpi raper Sokół. Dzień później, czyli 10 maja na scenie perła export wystąpi zespół Muchy. Natomiast tego samego dnia – 10 maja – na scenie stand-up/youtube o dobry humor publiczności zadba Sebastian Rejent.

Przeczytaj także:

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Poznaliśmy kolejnych artystów

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Znamy już pierwszych artystów

+ Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 – studenci połączyli siły

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Znamy już pierwszych artystów

+ Juwenalia 2019 w Lublinie. Quebonafide dołącza do line-upu

Materiały prasowe


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.