Korki przy sklepach i galeriach handlowych. Mieszkańcy ruszyli na świąteczne zakupy

Sytuacja na parkingu Kaufland i OBI przy ul. Orkana
Sytuacja na parkingu Kaufland i OBI przy ul. Orkana | fot. czytelniczka Ewa

Na dzień przed Wigilią mieszkańcy Lublina i regionu szturmują sklepy i galerie handlowe. Szczególnie trudna sytuacja jest na parkingu Kaufland i OBI przy ul. Orkana, gdzie kierowcy mają problem z wjazdem i wyjazdem. Brakuje miejsc postojowych.

Brak miejsc parkingowych przed sklepami i galeriami handlowymi

„Co się dzieje pod Galerią na Orkana? Nie da się ani wjechać, ani wyjechać, stoję na parkingu już prawie godzinę. Omijajcie te okolice, bo to jest masakra, nawet zaparkować nie ma jak, bo wszystko stoi” – ostrzega jedna z czytelniczek.

Lublinianie tłumnie odwiedzają również pozostałe centra handlowe, m.in. Lublin Plaza, VIVO Lublin, Felicity Lublin czy Galerię Olimp. Duży ruch w supermarketach przekłada się na sytuację na lokalnych drogach. W cierpliwość powinni uzbroić się również kierowcy jadący do IKEA / Skende Lublin.

W godzinach popołudniowego szczytu, gdy mieszkańcy będą wracać z pracy do domu sytuacja może ulec pogorszeniu. Sprawdź, do której godziny są dziś otwarte sklepy (link):

Warto przypomnieć, że w Wigilię sklepy również będą otwarte. Szczegóły dostępne pod tym linkiem:

Dajcie znać, jak wygląda sytuacja pod sklepami i galeriami handlowymi w Lublinie.

Sytuacja na parkingu Kaufland i OBI przy ul. Orkana
Sytuacja na parkingu Kaufland i OBI przy ul. Orkana | fot. czytelniczka Ewa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.