Koniec „dzikiego” parkingu przed Elizówką. Teren został zasypany ziemią

Zasypali "dziki" parking przed giełdą w Elizówce | fot. czytelnik Paweł

Koniec z parkingową samowolką przed Lubelskim Rynkiem Hurtowym w Elizówce. Właściciel terenu zasypał ziemią „dziki” parking, gdzie kierowcy parkowali unikając opłaty parkingowej.

O tym fakcie poinformował nas czytelnik Paweł. – „Chyba koniec bezpłatnego parkingu przy giełdzie samochodowej w Elizówce. Widocznie na parking za 7 zł nikt nie wjeżdżał, bo fra**rów coraz mniej, więc zasypali dziki parking bo kasa ucieka.” – napisał.

Przypomnijmy, że koszt wjazdu na teren Rynku Elizówka w dni powszednie samochodem osobowym kosztuje 2 zł, a w weekend podczas giełdy opłata wzrasta do 7 zł.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie dyrekcję Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce. Dzisiaj nie zastaliśmy nikogo, kto mógłby nam odpowiedzieć jaki był powód zasypania terenu przed Elizówką.

Po otrzymaniu odpowiedzi materiał zostanie zaktualizowany.

Zasypali „dziki” parking przed giełdą w Elizówce | fot. czytelnik Paweł
Zasypali „dziki” parking przed giełdą w Elizówce | fot. czytelnik Paweł
Zasypali „dziki” parking przed giełdą w Elizówce | fot. czytelnik Paweł


3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Większość parkujących tam w weekend busów to auta właścicieli boksów LRH, parkowaliśmy tam ze względu na wysokie opłaty parkingowe jakie nakładane są na nas za parking, czynsz to nadal za mało ☺️ Zdarzały się incydenty takie jak wybite szyby, skradzione radia czy rzeczy osobiste, wielu teraz i tak woli zapłacić za parking.

  2. Większości parkujących tam w weekend busów to auta należące do przedsiębiorców i właścicieli boksów w LRH, parkowaliśmy tam ze względu na wysokie opłaty parkingowe nakładane na nas za parking w weekend. Przecież czynsz to za mało. Niestety zdarzały się wybite szyby i złodziejstwo rzeczy osobistych, radia itd. większość z nas po takich incydentach i tak zrezygnowała.

  3. No i słusznie. Ludzie jadą na Elizówkę wydać kasę, a 7 zł na parking szkoda. Zawsze mnie to dziwiło.