Kolejny etap remontu ul. Nałkowskich. Od czwartku wprowadzą ruch wahadłowy

Remont ul. Nałkowskich w Lublinie | fot. Urząd Miasta Lublin
Remont ul. Nałkowskich w Lublinie | fot. Urząd Miasta Lublin

W czwartek i piątek na ul. Nałkowskich nastąpi zmiana organizacji ruchu. Na remontowanym odcinku ulicy drogowcy będą układać asfalt.

Remont ul. Nałkowskich

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Nałkowskich w dniach 13-14 maja. Drogowcy przystępują do kolejnego etapu remontu ulicy. Z ruchu wyłączony zostanie jeden pas ruchu. Zamknięcie będzie realizowane odcinkami. W tym czasie drogowcy położą warstwę wyrównawczą.

Po ułożeniu masy bitumicznej na całej długości pasa remontowanej ulicy, roboty przeniosą się na drugi pas, a ruch analogicznie będzie się odbywał po wykonanej już warstwie wyrównawczej.

Ruch w obydwu kierunkach, przez cały czas trwania tych prac będzie się odbywał jednym pasem. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany ręcznie.

Kolejny etap zakłada wykonanie ostatniej warstwy ścieralnej. Prace planowane są w drugiej połowie przyszłego tygodnia i będą wymagały całkowitego zamknięcia ulicy.

CZYTAJ WIĘCEJ O REMONCIE:
► Ruszył remont ul. Nałkowskich. Prace mają zakończyć się w wakacje

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.