Tragiczny pożar w powiecie kraśnickim. Strażacy znaleźli ciało mężczyzny

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do tragicznego pożaru doszło w niedzielny poranek w miejscowości Huta Józefów (gmina Szastarka, powiat kraśnicki). Jedna osoba nie żyje.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę o godz. 6.48 w miejscowości Huta Józefów (gmina Szastarka). Strażacy zostali powiadomieni o pożarze domu. Po dotarciu na miejsce jednostek straży pożarnej, ogniem objęte było wnętrze budynku wolno stojącego.

Z relacji świadka wynikało, że w środku może znajdować się mężczyzna. Po ugaszeniu pożaru strażacy odnaleźli w środku ciało 52-letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.