Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie. PLAZA, VIVO, FELICITY, OLIMP

Tarasy Zamkowe w Lublinie 1
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Wigilia [24.12.2019] – Godziny otwarcia Lublin Plaza, ul. Lipowa w Lublinie

Centrum handlowe Lublin Plaza w Wigilię 24 grudnia będzie czynne do godz. 13:00. Do tej samej godziny będą funkcjonować wszystkie lokale gastronomiczne, które znajdują się na terenie galerii. Tego dnia kino Cinema City będzie czynne wg. repertuaru. Fitness Club i siłownia CityFit jest czynna 24/7.

Boże Narodzenie [25.12.2019] – Godziny otwarcia Lublin Plaza, ul. Lipowa w Lublinie

W Boże Narodzenie 25 grudnia wszystkie sklepy w Lublin Plaza będą zamknięte. Lokale gastronomiczne tego dnia będą nieczynne. Kino Cinema City będzie czynne według repertuaru. Fitness Club i siłownia CityFit jest czynna 24/7.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia [26.12.2019] – Godziny otwarcia Lublin Plaza, ul. Lipowa w Lublinie

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia wszystkie sklepy w Lublin Plaza będą zamknięte. Z lokali gastronomicznych czynny będzie McDonald’s i KFC w godzinach 12:00-21:00. Kino Cinema City będzie czynne według repertuaru. Fitness Club i siłownia CityFit jest czynna 24/7.

Poprzednia | Następna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.