Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie. PLAZA, VIVO, FELICITY, OLIMP

Tarasy Zamkowe w Lublinie 1
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Wigilia [24.12.2019] – Godziny otwarcia Felicity Lublin, al. Witosa w Lublinie

Centrum handlowe Felicity Lublin w Wigilię 24 grudnia będzie czynne do godz. 13:00. Do tej samej godziny będzie funkcjonować Auchan, Leroy Merlin i wszystkie lokale gastronomiczne. Godzinę dłużej, bo do godz. 14:00 będzie czynna siłownia Fabryka Formy. Tego dnia kino Cinema City będzie nieczynne.

Boże Narodzenie [25.12.2019] – Godziny otwarcia Felicity Lublin, al. Witosa w Lublinie

W Boże Narodzenie 25 grudnia wszystkie sklepy w Felicity Lublin będą zamknięte. Podobnie będzie z Auchan, Leroy Merlin i lokalami gastronomicznymi. Kino Cinema City będzie czynne według repertuaru.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia [26.12.2019] – Godziny otwarcia Felicity Lublin, al. Witosa w Lublinie

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (Szczepana) 26 grudnia wszystkie sklepy w Felicity Lublin będą zamknięte. Podobnie będzie z Auchan, Leroy Merlin i lokalami gastronomicznymi. Kino Cinema City będzie czynne według repertuaru.

Poprzednia | Następna

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.