Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie. PLAZA, VIVO, FELICITY, OLIMP

Tarasy Zamkowe w Lublinie 1
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

W wigilię galerie handlowe są otwarte znacznie krócej. Sprawdź, w jakich godzinach w Wigilię i Boże Narodzenie będą otwarte galerie handlowe w Lublinie: VIVO Lublin, Lublin Plaza, Galeria Olimp, Felicity Lublin, Outlet Center Lublin, Skende Shopping.

W tym roku Wigilia przypada we wtorek 24 grudnia 2019. Jeśli pod choinką brakuje kilku prezentów, jeszcze zdążysz zrobić przedświąteczne zakupy. Warto jednak najpierw sprawdzić, w jakich godzinach w czasie świąt będą czynne galerie handlowe w Lublinie. Tego dnia będziemy mieli mniej czasu na zakupy, ponieważ galerie będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj.

Zgodnie z ustawą 25 i 26 grudnia 2019 mogą być otwarte tylko sklepy, w których pracują właściciele lub osoby, które nie mają umowy o pracę. Czynne mogą być zatem małe, najczęściej osiedlowe sklepy, w których właściciele postanowili w te dni stanąć za ladą np. Żabki. Wyjątkiem są kina czy punkty rozrywki i restauracje. W Boże Narodzenie otwarte będą również sklepy znajdujące się przy stacjach benzynowych.

Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie w Lublinie

Wigilia świąt Bożego Narodzenia to czas ostatnich przygotowań, przyrządzania potraw świątecznych, porządków, ale i ostatnich zakupów. Czas wolny do kolacji wigilijnej muszą mieć sprzedawcy, dlatego tego dnia sklepy, markety i galerie handlowe będą zamknięte wcześniej. Jakie otwarte galerie handlowe w Wigilię i Boże Narodzenie w Lublinie? Sprawdź godziny otwarcia na kolejnych podstronach. Następna strona >>>

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.