Godziny otwarcia galerii handlowych w Wigilię i Boże Narodzenie. PLAZA, VIVO, FELICITY, OLIMP

Tarasy Zamkowe w Lublinie 1
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Wigilia [24.12.2019] – Godziny otwarcia Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie

Galeria Olimp w Wigilię 24 grudnia będzie czynna do godz. 14:00. Do tej samej godziny będą funkcjonować wszystkie lokale gastronomiczne, które znajdują się na terenie galerii handlowej. Tego dnia kino Multikino będzie nieczynne. Klub Masters & Bowling będzie nieczynny. Siłownia Get Gym będzie czynna do godz. 15:00. Cartmax jest zamknięty.

Boże Narodzenie [25.12.2019] – Godziny otwarcia Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie

W Boże Narodzenie 25 grudnia wszystkie sklepy w Galerii Olimp będą zamknięte. Kino Multikino będzie czynne według repertuaru. Klub Masters & Bowling tego dnia będzie nieczynny. Podobnie będzie z siłownią Get Gym i Cartmaxem.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia [26.12.2019] – Godziny otwarcia Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (Szczepana) 26 grudnia wszystkie sklepy w Galerii Olimp będą zamknięte. Kino Multikino będzie czynne według repertuaru. Klub Masters & Bowling tego dnia będzie nieczynny. Podobnie będzie z siłownią Get Gym i Cartmaxem.

Poprzednia | Następna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.