Flying Tiger Copenhagen otworzy w Lublinie dwa sklepy. Wiemy już, gdzie!

Sklep Flying Tiger w CH Lublin Plaza
Sklep Flying Tiger w CH Lublin Plaza

Centrum handlowe Lublin Plaza i SKENDE Shopping – to dwie lokalizacje, w których wkrótce otworzy swoje sklepy duńska sieci Flying Tiger Copenhagen.

 

Flying Tiger Copenhagen (dawniej Tiger) to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć blisko 700 designerskich sklepów w 29 krajach. W sklepach tej sieci można znaleźć oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych cenach.

 

„Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne i jeszcze więcej – pomysł na prezent, materiały niezbędne do stworzenia własnego dzieła sztuki, praktyczne wyposażenie na podróż… Asortyment produktów Flying Tiger Copenhagen obejmuje takie przedmioty użytku codziennego, jak przybory kuchenne, akcesoria biurowe, zabawki, artykuły hobbystyczne i techniczne, akcesoria imprezowe, żywność, artykuły papiernicze, elektronikę, artykuły sportowe, gadżety i akcesoria modowe. Większość produktów oparta jest na oryginalnych projektach własnej marki. Są one stylowe, kolorowe, praktyczne, oryginalne i często zaskakujące, a dodatkowo utrzymane w skandynawskim stylu i nierzadko również zabawne.” – czytamy o sklepie.

 

W Polsce pierwszy sklep powstał w listopadzie 2011 r. w Warszawie. Obecnie działa już dwadzieścia siedem sklepów m.in. w: Warszawie, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Toruniu i Wrocławiu. Wkrótce sieć otworzy swoje sklepy w Lublinie.

 

Jak się dowiedzieliśmy w naszym mieście mają się otworzyć dwa sklepy – w centrum handlowym Lublin Plaza i kolejny w powstającym SKENDE Shopping. Wkrótce poinformujemy o oficjalnych terminach otwarcia sklepów.

 

Czytaj także: Flying Tiger Copenhagen w Lublin Plaza. Wiemy, kiedy otwarcie!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.