Flying Tiger Copenhagen w Lublin Plaza. Wiemy, kiedy otwarcie!

flying tiger lublin plaza
flying tiger w lublin plaza

Długo wyczekiwana duńska sieć Flying Tiger Copenhagen otwiera się w Lublinie. Pierwszy sklep zostanie otwarty już w tym tygodniu w galerii Lublin Plaza.

 

Flying Tiger Copenhagen (dawniej Tiger) to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć blisko 700 designerskich sklepów w 29 krajach. W sklepach tej sieci można znaleźć oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych cenach.

 

W Polsce pierwszy sklep powstał w listopadzie 2011 r. w Warszawie. Obecnie działa już dwadzieścia siedem sklepów m.in. w: Warszawie, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Toruniu i Wrocławiu. Kolejne dwa otworzą się w Lublinie.

 

W Lublinie sklepy duńskiej sieci znajdą się w dwóch lokalizacjach: galerii Lublin Plaza i powstającym centrum handlowym Skende Shopping.

 

Jak się dowiedzieliśmy pierwszy sklep zostanie otwarty jeszcze w tym tygodniu. Na profilu facebook’owym sieć Flying Tiger Copenhagen poinformowała, że otwarcie pierwszego sklepu w Lublinie nastąpi już w piątek (27 października) w galerii Lublin Plaza. Sklep mieści się na parterze w okolicy wejścia do sklepu Stokrotka.

 

Kolejny sklep będzie dostępny już w listopadzie w Skende Shopping.

 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi. Udostępnij materiał!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.