Epidemia koronawirusa: 73 nowe zakażenia w Polsce. Nie żyje 51-letni mężczyzna

szpital shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Mamy 73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. W szpitalu w Tychach zmarł 51-letni mężczyzna.

Potwierdzone przypadki dotyczą 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego.

„Z przykrością informujemy o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem w Polsce. Jest to 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 2420/36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.