Egzamin na prawo jazdy w Lublinie dopiero w maju. Chodzi o procedury higieniczne

word lublin egzamin prawo jazdy samochód egzaminacyjny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Warszawa, Poznań czy Białystok – w tych miastach Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego zdecydowały się na wznowienie egzaminów na prawo jazdy? Co z Lublinem? Jeszcze musimy poczekać.

W środę pisaliśmy o tym, że pierwsze Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Polsce wznowiły swoją działalność po ponad miesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. I tak prawo jazdy możemy już zdać w m.in. Warszawie, Poznaniu, Białymstoku lub Kaliszu.

Każdy z WORD musiał dostosować się do nowych obostrzeń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia. I tak w większości przypadków zdecydowano o przeprowadzaniu ankiet wśród kandydatów na kierowców, czy wprowadzeniu odkażeniu pojazdów po każdym egzaminie.

SZCZEGÓŁY TUTAJ: WORD-y zaczynają egzaminować

Egzamin na prawo jazdy – kiedy można zdać w WORD Lublin?

Po naszej środowej publikacji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie udostępnił na swojej stronie internetowej oświadczenie, z którego wynika, że na egzaminy na prawo jazdy jeszcze musimy poczekać. W komunikacie nie padła konkretna data, ale użyto tam sformułowania „Do zobaczenia w maju!”, czyli wznowienie egzaminów w WORD Lublin odbędzie się prawdopodobnie w maju.

„W związku z licznymi pytaniami, kiedy WORD Lublin wznawia egzaminowanie i szkolenie odpowiadamy, że chcąc zapewnić Państwu jak najwyższe bezpieczeństwo, czekamy na odpowiedź Głównego Inspektora Sanitarnego. Wspólnie z przedstawicielami Ośrodków Szkolenia Kierowców opracowujemy procedury higienicznej pracy: OSK, WORD i ODTJ. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości” – czytamy w komunikacie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jakby tak umożliwili zdawanie na motocyklach we własnym kasku, nie tylko na placu…