Do rozkładu Portu Lotniczego Lublin wraca wakacyjny kierunek. Ceny od 139 zł

wizz air
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Wizz Air poinformował, że latem 2021 rozpocznie loty na nowej trasie. Z Lublina będziemy mogli polecieć do Burgas w Bułgarii. Połączenie ma odbywać się dwa razy w tygodniu.

Loty Lublin – Burgas

Począwszy od sezonu letniego 2021, Wizz Air do swojej oferty w Porcie Lotniczym Lublin wprowadzi kolejną wakacyjną trasę: Burgas w Bułgarii. Kierunek będzie dostępny od czerwca do września i obsługiwany dwa razy w tygodniu: w środy i niedziele.

Ceny zaczynają się już od 139 złotych. Nowa trasa z województwa lubelskiego zostanie otwarta 13 czerwca 2021 roku. Tego samego dnia zostaną zainaugurowane loty z Lublina do Splitu w Chorwacji. Czytaj więcej: Nowy wakacyjny kierunek w Porcie Lotniczym Lublin: SPLIT

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.