Nowy wakacyjny kierunek w Porcie Lotniczym Lublin. Ceny zaczynają się od 129 zł

split chorwacja
Miasto Split w Chorwacji | fot. pixabay

Wizz Air poinformował, że latem 2021 rozpocznie loty na nowej trasie. Z Lublina będziemy mogli polecieć do Splitu w Chorwacji. Połączenie ma odbywać się dwa razy w tygodniu.

Loty Lublin – Split

Wizz Air ogłosił dodanie dwóch niskokosztowych tras, będących świetnym pomysłem na wakacje. Połączenia z Lublina i Poznania do Splitu oraz z Warszawy do Palmy na Majorce zostaną uruchomione latem 2021 roku.

Loty z Lublina będą realizowane dwa razy w tygodniu – w czwartki oraz w niedziele. Ceny zaczynają się już od 129 złotych. Nowa trasa z województwa lubelskiego zostanie otwarta 13 czerwca 2021 roku.

Od 13 czerwca w Porcie Lotniczym Lublin będą również realizowane loty do Burgas w Bułgarii. Czytaj więcej: Do rozkładu Portu Lotniczego Lublin wraca wakacyjny kierunek. Ceny od 139 zł

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.