Desperat zadzwonił na numer alarmowy. Poinformował, że idzie do lasu się zabić

Zdjęcie ilustracyjne | fot.

W niedzielę dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefon od mężczyzny, który poinformował go, że idzie do lasu i chce odebrać sobie życie. Reakcja służb była natychmiastowa.

W niedzielę około godz. 13 dyżurny włodawskiej komendy asp. szt. Rafał Kolemczuk otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 47-letniego mieszkańca gminy Włodawa, że idzie do lasu i chce popełnić samobójstwo. Dyżurny w rozmowie z desperatem uspokajał go i ustalił miejsce przebywania mężczyzny, gdzie skierował dzielnicowych.

St. sierż. Anna Tomasiewicz wspólnie z sierż. szt. Marcinem Nowickim również przez swój telefon służbowy nawiązali z nim kontakt, uspokajali go i nakierowali, żeby wyszedł na drogę w widoczne miejsce. Działania mundurowych doprowadziły do tego, że mężczyzna czekał na nich na przystanku. Został przekazany karetce pogotowia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.