CityFit w Lublin Plaza zaprasza na Dni Otwarte

DSC09548
Całodobowy klub fitness CityFit w Lublin Plaza | materiały prasowe

Już 22 marca o północy w centrum handlowym Lublin Plaza nastąpi otwarcie całodobowego klubu fitness CityFit. Klub można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Przyjdź na Dni Otwarte.

Podczas Dni Otwartych w CityFit można nie tylko obejrzeć wnętrze klubu i porozmawiać z obsługą. To również okazja do kupienia karnetu w specjalnej, przedsprzedażowej cenie.

Przed otwarciem miesięczny karnet do CityFit Lublin Plaza kosztuje tylko 79,95 zł miesięcznie. Potem ta cena wzrośnie. Osobom, które zapiszą się wcześniej oferujemy gwarancję stałej ceny, co oznacza, że cena w jakiej kupią karnet nie zmieni się dopóki będą aktywnymi klubowiczami” – mówi Karolina Bałaban, Communications Manager CityFit.

Przypomnijmy, że CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo można w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Co CityFit Lublin Plaza zaoferuje klubowiczom?

Przygotowaliśmy dla Państwa 8 stref aktywności wyposażonych w 300 urządzeń klasy premium m.in. marek TechnoGym i Matix. Oprócz tego zajęcia fitness w cenie karnetu, autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących IntroFit, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu. A do tego fantastyczna atmosfera, o którą zadba nasz team” – wylicza Karolina Bałaban.

CityFit słynie z nowoczesnych rozwiązań, za które nagrodzona została nagrodą „Innowacja Branży Fitness”. Klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzić będą… na skan mapy palca.

Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness czy zamrażanie karnetu) realizowane są online. Trenować można już od 16. roku życia, a z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 22 na 23 marca. Dni Otwarte trwają od 15 do 22 marca w godzinach 12:00-20:00. CityFit Lublin Plaza jest drugim klubem sieci w Lublinie. Pierwszy znajduje się w Alei Spółdzielczości Pracy 26.

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.