CityFit – największy i czynny 24/7 klub fitness w Lublinie [ZDJĘCIA]

cityfit lublin
Sieć klubów fitness CityFit rozpoczyna działalność w Lublinie. Na klubowiczów otwiera się o północy z 5 na 6 czerwca. To jedyny taki klub fitness w Lublinie o tak dużej powierzchni oraz ilości sprzętu dla klubowiczów. Dziewięć stref sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

CityFit to innowacyjna sieć klubów fitness, dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Klubowicze mają zapewniony komfort, bezpieczeństwo i najlepszy sprzęt, dostępny na rynku. Do naszej dyspozycji pozostaje powierzchnia 2100m2. Na niej znajduje się 9 stref, na których znajdziemy m.in. strefa cardio, strefa maszyn oporowych czy strefa wolnych ciężarów. Klub zlokalizowany jest bezpośrednio w sąsiedztwie sklepu sportowego Decathlon oraz centrum handlowego Galeria Olimp.

Jak dołączyć do klubowiczów CityFit?

Członkowie klubu nie muszą podpisywać umów, swoje członkostwo wykupują z miesiąca na miesiąc, otrzymując jednocześnie dożywotnią gwarancję ceny, czyli po jakiej cenie wykupiliśmy członkostwo, tyle będziemy płacić przy kolejnych przedłużeniach. Cena ta nie może wzrosnąć.

W każdej chwili klubowicze mogą zawiesić swoje członkostwo – np. na czas urlopu czy problemów zdrowotnych. Takie zamrożenie może być bezterminowe.

DSC01705

Aby dołączyć do klubowiczów należy zarejestrować się na stronie CityFit, bądź na specjalnych komputerach w klubie. Rejestracja trwa dosłownie kilka minut i zaraz po zarejestrowaniu prosto z ulicy możemy przyjść i ćwiczyć.

Nie musimy nosić żadnych karnetów czy wyjściówek. Nowoczesny system wejść na siłownie, który polega na zeskanowaniu charakterystycznych punktów linii papilarnych, pozwala wejść poprzez portale do klubu po przyłożeniu palca do czytnika.


Bezpieczeństwo ponad wszystko

By zapewnić bezpieczeństwo klubowiczom przez całą dobę, sale CityFit są pod stałym nadzorem 34 kamer. Dodatkowo w klubie rozmieszczone są specjalne Help Point’y przyciski „pomoc” oraz defibrylator, dzięki którym do 15 minut pojawi się obsługa czy ochrona. Pomocą służą również asystenci, którzy wyjaśnią na miejscu jak obsługiwać sprzęt.

Każdy znajdzie coś dla siebie

strefyLubelski klub jest podzielony na dziewięć stref: Cardio, Maszyn Oporowych, Sportów Walki, Body-Weight, Wolnych Ciężarów, Treningu Funkcjonalnego, Warm-Up i Cool-Down, Fitness oraz Indoor Cycling. Każda strefa jest oznaczona ikonografią na ścianie.

Czy lubisz ćwiczyć rano czy wieczorem to miejsce jest dla Ciebie. Dla klubowiczów siłownia jest otwarta 24 godziny / 7 dni w tygodniu. Głównym celem marki CityFit jest poprawić jakość codziennego życia ludziom w mieście. Komfort fizyczny i psychiczny.

Klubowicze mają do dyspozycji sprzęt najnowszej generacji – w tym produkty firmy TechnoGym, Matrix, Tomahawk.

CityFit dysponuje również ogromnym zapleczem sanitarnym – ponad 600 szafek i osobne kabiny prysznicowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Automaty sprzedażowe dostępne w klubach zaopatrzone są w napoje, kłódki, dezodoranty i żele pod prysznic. Klienci nie muszą zatem obawiać się, gdy zapomną zabrać czegoś na trening.

Wybór trenera należy do klienta

Klienci CityFit sami decydują czy chcą ćwiczyć samodzielnie czy pod okiem trenera personalnego. Rekomendowani przez CityFit trenerzy dostępni są na stronie internetowej, a ich wybór zależny jest od potrzeb klubowiczów. Samym trenerom CityFit oferuje dogodne warunki współpracy, w ramach której zatrzymują 100% swoich zysków. Klubowicz również może przyjść ze swoim trenerem personalnym, który nie ma nic wspólnego z tą siłownią.

LUBLIN, AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY 26

Galeria zdjęć CityFit Lublin
fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.