CityFit otworzy drugi klub w Lublinie

17
CityFit w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Sieć całodobowych klubów fitness CityFit otworzy swoją drugą siłownię w Lublinie. Nowy klub ma być otwarty w galerii handlowej Lublin Plaza. Otwarcie na początku 2019 roku.

Klub w galerii Lublin Plaza zlokalizowany będzie na drugim piętrze i będzie miał powierzchnię 1600 mkw. – Dążymy do umocnienia pozycji CityFit w kluczowych dla nas miastach. Starannie analizujemy dostępne lokalizacje, wybierając te, które uważamy za najbardziej atrakcyjne – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Siłownia CityFit w Lublin Plaza będzie czynna 24h/7. Klubowicze będą mogli korzystać ze sprzętu klasy premium, grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień takich jak wejście dzięki skanowaniu mapy palca, fontanny z wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących.

Wnętrze podzielone zostanie na ergonomiczne strefy treningowe, wśród których znajdzie się strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu, podgrzać i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Przypomnimy, że pierwszy (największy) klub sieci CityFit jest zlokalizowany w budynku Decathlonu przy al. Spółdzielczości Pracy 26. Czytaj więcej – CityFit – największy i czynny 24/7 klub fitness w Lublinie [ZDJĘCIA]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.