Kuchnia orientalna w samym centrum Lublina – jedyne takie miejsce

IMG 8486 1
Restauracja Chisza zaprasza na kuchnię kaukaską

Ogródek restauracji Chisza – orient na świeżym powietrzu

Ogródek restauracji Chisza mieści aż 70 osób i jest zlokalizowany na uboczu, dzięki czemu jest też wolny od zgiełku miasta. W ogródku pod pergolami uginającymi się od kwiatów i krzewów można spokojnie zjeść rodzinny obiad lub kolację we dwoje delektując się swobodą, piękną aurą i zniewalającymi smakami.

IMG 20190511 203758

Ogródek restauracji Chisza jest jedynym takim miejscem w Lublinie, gdzie można spróbować dań kuchni kaukaskiej na świeżym powietrzu i przy akompaniamencie rozluźniającej muzyki. Ze stolików zlokalizowanych w ogródku można też podziwiać kucharzy przygotowujących dania.

Każdy Klient ma możliwość zobaczenia na własne oczy, w jaki sposób powstaje jego zamówienie. To daje ogromny komfort, dlatego, że wiesz, co jesz, a w dodatku możliwość oglądania procesu przygotowania potraw jest swego rodzaju atrakcją.

IMG 8225

Czytaj także: Rozbudowana restauracja Chisza otwiera swoje podwoje

Stoliki zlokalizowane w ogródku można też zarezerwować np. spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, a w niedalekiej przyszłości będzie tam można spróbować również pysznych orientalnych lodów przygotowywanych na miejscu, ale z tradycyjnych i świeżych składników.

Dowiedz się więcej o restauracji Chisza na profilu Facebook restauracji www.facebook.com/chiszalublin. Sprawdź menu, obejrzyj zdjęcia sali, a jeśli chcesz, zamów dania z dowozem prosto do domu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.