Chciał przekazać koledze narkotyki w… sądzie. Teraz sam stanie przed sądem

sąd lublin sędziowie rejonowy e1492691578611
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Lublinie doszło do nietypowego zdarzenia. 19-latek usiłował przekazać konwojowanemu przez policjantów mężczyźnie zawiniątko z marihuaną.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13:00 w Sądzie Okręgowym w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście. Kiedy policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Lublinie wychodzili z sali z konwojowanym mężczyzną podszedł do nich jego znajomy, który chciał zobaczyć i przywitać się ze swoim kolegą.

 

– Funkcjonariusze zauważyli, że usiłuje również przekazać konwojowanemu zawiniątko koloru żółtego. Natychmiast je zabezpieczyli i zatrzymali młodego mężczyznę. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Lublina, który chciał przekazać swojemu koledze przebywającemu w areszcie śledczym marihuanę – mówi st.sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

 

Zatrzymany trafił do komisariatu, gdzie przeprowadzono z nim dalsze czynności. Jeszcze w poniedziałek 19-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.