Bezpłatne warsztaty robot dance / popping dla każdego

Ludzie tańczą robot dance
Fot. Materiały organizatora

Warsztaty taneczne z popularnego i efektownego stylu. Nowoczesny styl taneczny zaistniał wśród szerokiego grona entuzjastów na całym świecie dzięki gwiazdom muzycznej i tanecznej sceny rozrywkowej, filmom, teledyskom i programom typu talent show.

Nowoczesny styl taneczny

Taniec ten urzeka od razu efektowną techniką taneczno-iluzjonistyczną, w której artysta porusza się jakby wbrew naturalnym prawom fizyki – poruszając się jak robot lub w zwolnionym tempie, falując całym ciałem lub „pływając” stopami po parkiecie.

Podstawy tego stylu w formie “open” – czyli zajawka dla wszystkich chętnych – tańczących i zupełnie początkujących – przekaże doświadczony ekspert – Paweł “Pitzo” Mazur – tancerz znany i uznany w całym kraju, laureat wielu tanecznych turniejów, zdobywca II miejsca w 5. edycji programu “Mam Talent” w duecie Pitzo i Polssky.Popping z elementami robot dance.

Zobacz również:

Kto prowadzi warsztaty?

Paweł PITZO Mazur – tancerz, choreograf, nauczyciel tańca, animator kultury i menedżer, twórca i kierownik lubelskiego NBDS, oprócz tego producent muzyczny i MC. Z kulturą HIP-HOP aktywnie związany od 1997 r, z tańcem od wczesnego dzieciństwa.

Czytaj także:

Przygodę ze STREET-DANCE rozpoczynał jako B-Boy, od ponad dwóch dekady swej aktywności zgłębia dalej przebogatą gamę form i stylów STREET-DANCE, ze szczególnym naciskiem na HIP-HOP i najmocniejszym na POPPING i jego pobliskie obszary, tj. ROBOT, ANIMATION.

Ceny biletów: bezpłatne

Kiedy: 17:00 – 10.08.2023

Gdzie: Boisko obok DDK Węglin

Dla kogo: dla każdego

Czy podobają się Tobie tego typu warsztaty?
Pamiętaj, aby dodać swój komentarz poniżej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.