Bez powodu pobili przypadkowych ludzi. Za atak odpowie ojciec z synem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Za pobicie odpowiedzą ojciec z synem, którzy bez powodu zaatakowali dwóch przypadkowych pieszych idących przy drodze. Sprawcom może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w miejscowości Zabiele, w gminie Radzyń Podlaski. Oficer dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o bójce. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że dwaj mężczyźni w wieku 46 i 50-lat poruszali się pieszo prowadząc rowery.

W pewny momencie obok nich przejeżdżał samochód, który się zatrzymał. Z pojazdu wysiedli dwaj mężczyźni, którzy pobili idących. Pokrzywdzeni oświadczyli, że nie znali powodu ich zachowania.

Funkcjonariusze szybko ustalili personalia osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. To dwaj mężczyźni, ojciec i syn w wieku 23 i 50 lat, również mieszkańcy gminy Radzyń Podlaski.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo pobicia grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.