Będą układać asfalt na ulicy Nałęczowskiej. Kierowcy pojadą objazdem

układanie asfaltu

We wtorek zacznie się układanie ostatniej warstwy asfaltu na remontowanym odcinku ulicy Nałęczowskiej. Na kierowców czekają utrudnienia w ruchu i objazdy.

Przypomnijmy, że prace przy układaniu ostatniej ścieralnej warstwy asfaltu na ul. Nałęczowskiej na odcinku od posesji nr 58 do skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską drogowcy mieli wykonać w ubiegłą sobotę. Jednak z powodu awarii, której nie udało się szybko usunąć, prace będą kontynuowane we wtorek (9 czerwca).

W związku z tym od ok. godz. 7.00 do godzin wieczornych zostanie zamknięty ruch kołowy na ul. Nałęczowskiej. Podczas prac będą obowiązywać objazdy, które wyznaczono ul. Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową. Autobusy komunikacji miejskiej linii: nr 3, 33, 54 i 79 zostaną skierowane na objazdy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.