Awaria parkomatów przy Archikatedrze Lubelskiej. „Nie wydaje biletu parkingowego”

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Awaria parkomatów na prywatnym parkingu przed Archikatedrą Lubelską uniemożliwia kierowcom legalne zaparkowanie auta w tym miejscu. Parkomaty nie wydają biletów parkingowych.

O tej sytuacji poinformowała nas czytelniczka Anna, która dzisiaj próbowała zaparkować samochód na Placu Katedralnym przed Archikatedrą Lubelską. Obsługą tego parkingu zajmuje się firma Euro Park Polska. Każda godzina parkowania w tym miejscu kosztuje 3 zł.

Parkometry przy Archikatedrze przyjmują opłatę kartą zbliżeniową, ale nie wydają biletu parkingowego. Podczas rozmowy na infolinii operatora zostałam poinformowana, że mam dokonać kolejnej transakcji, bo coś tam im nie działa. To marnowanie czasu i pieniędzy osoby parkującej i nie doinformowanie, że coś nie działa” – pisze pani Anna.

Awaria w parkomatach Euro Parku dotyczy tylko płatności kartą płatniczą. Przy płatnościach monetami parkomaty poprawnie wydają bilety parkingowe.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.