Atrakcyjna działka w centrum Lublina wystawiona na sprzedaż. Jej właściciel chce za nią 9 milionów złotych

Działka przy błoniach pod Zamkiem wystawiona na sprzedaż za 9 mln zł
Działka przy błoniach pod Zamkiem wystawiona na sprzedaż za 9 mln zł | fot. Dominik Wąsik

Za działkę o powierzchni 5,5 tys. m kw. właściciel chce zainkasować 9 milionów złotych. Chodzi o teren pomiędzy błoniami pod Zamkiem a parkingiem Targu pod Zamkiem. To właśnie tu najczęściej można spotkać cyrk czy wesołe miasteczko.

Działka przy błoniach pod Zamkiem na sprzedaż

Na jednym z portali ogłoszeniowych pojawiła się oferta sprzedaży działki sąsiadującej bezpośrednio z błoniami pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Działka ma powierzchnię 5,5 tys. m kw. (wymiary 100 × 55 m) i należy do prywatnej osoby.

Dla tego terenu nie ma obecnie ustalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, co oznacza, że nowy właściciel może złożyć wniosek o wydanie decyzji i warunków zabudowy i zagospodarowania terenu.

„Działka jest idealną okazją pod inwestycję budowy apartamentu, biurowca czy hotelu. Bliskie sąsiedztwo parków, galerii handlowych czy miejsc, gdzie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, sprawia, że oferowana nieruchomość stwarza wiele możliwości” – czytamy w ogłoszeniu.

To właśnie na tej działce kilka razy do roku możemy spotkać cyrki, czy wesołe miasteczko.

Cena gruntu została ustalona na kwotę 9 milionów złotych. W ogłoszeniu zaznaczono, że kwota podlega negocjacjom.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Cena sprzed pandemii 5 milionów , a teraz 9 milionów ale przebitka ,nie wyobrażam sobie by ktoś wyraził zgodę na zabudowę tej działki .

  2. Nikt nie da pozwolenia na budowę na tej działce hotelu. Chyba że, ktoś ma układ z Żukersem i potrafi do niego dotrzeć jak i do kogoś kto nie ulegnie sprzeciwowi społecznemu o tym, że budynek zasłoni zamek. Marne szanse na budowę bez układów.

  3. Wszędzie się pcha ta patodeweloperka, całkowity zakaz budowy w tej okolicy powinien obowiązywać.

  4. Dzialka należy do męża Marty Wcisło kupili ja za coś okolo 700 tys zł mi tez o niej mówił znajomy którego tesciowa pracuje w biurze nieruchomosci Ja bym mial wielki problem aby cos tam wybudowac natomiast Pani poslanka ostatnio przepchnela stację paliw przy Jana Pawła Bp tak slyszalem pewnosci nie ma bo nikt nie siedzi w gabinetach jak rozmawiają

  5. Tak nachapac chce się pruszkowski i jego klika
    Nie dzisiejszejszym wlodarzom LUBLINA