Lublin: Zwłoki znalezione w samochodzie zaparkowanym przy ul. Ochotniczej

Zwłoki znalezione w samochodzie zaparkowanym przy ul. Ochotniczej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sekcja zwłok i policyjne postępowanie mają wyjaśnić co było przyczyną śmierci mężczyzny, którego ciało znalazł w niedzielę w samochodzie jeden z przechodniów.

W niedzielę o godz. 12.50 policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z przechodniów, że w zaparkowanym aucie przy ul. Ochotniczej znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Jak się okazało mężczyzna nie żył już od kilku dni. Policjanci ustalili jego tożsamość.

Ciało mężczyzny zostało znalezione pomiędzy siedzeniami. To 55-latek, który pomieszkiwał od pewnego czasu w tym samochodzie. Auto było wrakiem, nie jeździło i miało przebite opony. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok” – mówi kom. Andrzej Fijołek z biura prasowego lubelskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do śmierci 55-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.