Zwłoki mężczyzny w stanie rozkładu w rzece Bystrzyca. To mieszkaniec Lublina

rzeka bystrzyca lublin wędkarz ryby
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek wędkarz zauważył w przepływającej przez Lublin rzece Bystrzyca zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w stanie rozkładu. To mieszkaniec Lublina.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 14 w rzece Bystrzyca na wysokości ul. Działkowej i ul. Przyjaźni w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o ujawnionych w wodzie zwłokach człowieka. Ciało zostało wyciągnięte na brzeg przez strażaków.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 50-letniego mieszkańca Lublina mogły przyczynić się osoby trzecie. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako utonięcie. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 50-latka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.