Złamane serce i powybijane szyby w autach. Mężczyzna rzucał kostką brukową w okno byłej

Wybił szyby kostką brukową
Mężczyzna po zawodzie miłosnym rzucał w okna byłej partnerki kostką brukową

44-letni mężczyzna będzie odpowiadał za uszkodzenie dwóch pojazdów. Prawdopodobnie próbował wybić szybę w oknie byłej partnerki, jednak ostatecznie uderzył w zaparkowane obok auta. Ciężko przeżył zawód miłosny, motywem jego działań był koniec relacji z kobietą. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nie mógł pogodzić się z zakończeniem związku

W niedzielny wieczór na terenie miasta Biała Podlaska miało miejsce zdarzenie, w którym nieznany sprawca uszkodził dwa pojazdy zaparkowane pod blokiem. Policjanci potwierdzili zgłoszenie po przybyciu na miejsce zdarzenia. W trakcie dochodzenia znaleziono fragmenty kostki brukowej przy jednym z samochodów oraz w jego wnętrzu. Właściciele aut nie podejrzewali nikogo o ten czyn.

Rozbita szyba przez wandala
Uszkodzone auto w wyniku uderzenia kostki brukowej

Wulgarny napis na elewacji miał związek ze sprawą

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości majątkowej w bialskiej komendzie podjęli sprawę. Podczas dochodzenia ustalono, że w podobnym czasie na jednej z klatek bloku sąsiadującego z miejscem incydentu pojawiło się wulgarne graffiti, skierowane przeciwko jednej z mieszkanek.

Wytypowano podejrzanego. To 44-letni były partner kobiety, której dotyczył komunikat na graffiti. Pojazdy, ucierpiały, ponieważ mężczyzna starał się wybić okno w mieszkaniu kobiety. Szło mu to na tyle nieudolnie, że fragmentu betonu i kostki brukowej spadały na zaparkowane pobliskie auta.

Uszkodzone auto w wyniku uderzenia kostki brukowej
Samochód zaparkowany obok klatki kobiety

Uszkodził również rower

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z mundurowymi przyznał, że umieścił wulgarny napis oraz wykręcił wentylki w rowerze kobiety.

Miłosne ekscesy zakończone odsiadką

Mężczyzna argumentował, że jego postępowanie było spowodowane spożyciem alkoholu tego dnia oraz uczuciem żalu wobec byłej partnerki. Oskarżony przyznały się do winy. O jego losie będzie rozstrzygał sąd, a za popełnione czyny może zostać skazany na maksymalnie pięć lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.