Zdjął buty, skarpety i sweter, po czym położył się spać na środku jezdni

4314

Pijany położył się spać na środku jezdni. Mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić funkcjonariuszom okoliczności w jakich tam się znalazł.

 

O ogromnym szczęściu może mówić 50-latek z powiatu lubaczowskiego, który w niedzielę ok godz. 21 w stanie upojenia alkoholowego zdjął buty, skarpety i sweter, po czym położył się spać na środku jezdni w miejscowości Zamch. W ostatniej chwili leżącego na jezdni mężczyznę zauważył 42-latek, który kierował VW.

 

– Mężczyzna z uwagi na gęstą mgłę, panujący mrok i fakt, że leżący na jezdni mężczyzna nie posiadał elementów odblaskowych, zauważył 50-latka w ostatniej chwili. Wykonał gwałtowny manewr skrętu w prawo omijając leżącego mężczyznę i wjechał do przydrożnego rowu uszkadzając przednią część pojazdu – informuje st.sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej komendy.

 

Próba przebadania mężczyzny alkomatem zakończyła się niepowodzeniem. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w urządzenie. Został zabrany do szpitala. – Mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić okoliczności w jakich znalazł się na jezdni – dodaje Klimek.

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.