ZDiM znów zlicytuje auto, które zostało porzucone na ulicy. Tym razem jest to niemiecka marka

Felgi audi
fot. pixabay

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie poddaje pod licytację samochód marki Audi, które zostało porzucone przez właściciela i usunięte z ulicy. Po usunięciu takiego pojazdu właściciel ma 6 miesięcy, by je odebrać, lecz w tym przypadku tak się nie stało.

ZDiM sprzedaje usunięty samochód

Z ulic usuwane są pojazdy pozostawione bez tablic rejestracyjnych lub takie, których stan wskazuje, że nie są używane. Takie samochody usuwane są na wniosek straży miejskiej lub policji i trafiają na parkingi firm, z którymi miasto ma podpisane stosowne umowy. Tam czekają na właściciela lub osobę uprawnioną do odbioru pojazdu. Jeśli w ciągu 6 miesięcy nikt po auta się nie zgłosi, przechodzą one na własność miasta z mocy ustawy.

Najbliższa licytacja porzuconych aut organizowana przez Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie odbędzie się 5 października w siedzibie ZDiM przy ul. Krochmalnej. O godz. 9.00 będzie licytowany samochód marki Audi Coupe TT Quattro 1.8 kat. MR’98 8N, wersja T, nr rejestracyjny LU710AE, nr VIN: TRUZZZ8N021033715, rok produkcji 2002. Pojazd nieeksploatowany od kilku miesięcy, brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Cena wywoławcza to 4 575 zł.

W licytacji mogą wziąć udziały osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.