Zderzenie dwóch osobówek na łuku drogi. Jedna osoba została poszkodowana.

Zderzenie pojazdów na łuku ul. Strojnowskiego w Lublinie
Zderzenie pojazdów na łuku ul. Strojnowskiego w Lublinie | fot. czytelnik Marcin

W piątek rano na ul. Strojnowskiego w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba. Ulica jest zablokowana.

Zderzenie na łuku drogi

Do zdarzenia doszło w piątek (17.11) około godz. 6:40 na ul. Feliksa Strojnowskiego w Lublinie. Na łuku drogi nieopodal skrzyżowania z ul. Dominowską doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i zespół ratownictwa medycznego. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowana została jedna osoba.

Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia jest jeszcze zablokowana.

Zdjęcia

Zderzenie pojazdów na łuku ul. Strojanowskiego w Lublinie
Zderzenie pojazdów na łuku ul. Strojnowskiego w Lublinie | fot. czytelnik Marcin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.