Zboczeniec wrócił na kampus największej uczelni w Lublinie. Studentki: „Powiedział, że musi coś pokazać i wyjął sprzęt”

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej | fot. Dominik Wąsik

Studentki ostrzegają przed zboczeńcem, który wrócił na kampus Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Mężczyzna zaczepił grupę studentek, a gdy już miały jego uwagę, nagle wyciągnął swoje przyrodzenie i zaczął nim machać. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zboczeniec wrócił na UMCS

Do zdarzenia doszło w środę (15.11) około południa na terenie kampusu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej przy pl. M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pomiędzy Wydziałem Fizjologi i Socjologii a schodkami prowadzącymi na pobliski przystanek autobusowy mężczyzna zaczepił grupę studentek, które właśnie szły na wydział.

„Mężczyzna w wieku ok. 40-45 lat, szczupła budowa ciała, miał okulary. Powiedział, że musi im coś pokazać i wyjął sprzęt” – relacjonuje jedna ze studentek. Kobiety bez chwili namysłu oddaliły się od mężczyzny.

Nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, potwierdza, że policjanci z 3. komisariatu po godz. 12 otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w okolicy ul. Radziszewskiego miał się obnażać przed kobietami.

Osoby, które były świadkiem podobnej sytuacji lub ofiarą tego zboczeńca, proszone są o kontakt z 3. komisariatem policji pod nr tel. 47 811 58 00.

Z przekazanego opisu można wnioskować, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest to mężczyzna, który w czerwcu br. zaczepiał studentki na Wydziale Filologicznym UMCS. Wtedy studenci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Wydział został obklejony plakatami z wizerunkiem mężczyzny, na którego należy zwracać szczególną ostrożność.

Zobacz więcej: Studenci biją na alarm! Od kilku dni po uczelni grasuje zboczeniec. „Zaczepia dziewczyny, rozbiera się i onanizuje”

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.