Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego "Moje miasto bez elektrośmieci"

naklejka

Zbliża się kolejna zbiórka elektrośmieci w Lublinie, w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. W najbliższą sobotę (30.08) mieszkańcy Lublina będą mogli oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny aż w sześciu punktach miasta:

Adres punktu zbierania i godziny otwarcia:

Obi – ul. Chemiczna 2  godz. 9-14
Tesco – Orkana 4  godz. 9-14
E.Leclerc – ul. Turystyczna 1  godz. 9-14
E.Leclerc – ul. Zana  godz. 9-14
Real – Chodźki 14  godz. 9-14
Ogród Botaniczny UMCS Parking od ul. Willowej  godz. 9-14

Elektrośmieci wyrzucone do śmietnika lub porzucone na łonie przyrody, bezpośrednio zanieczyszczają środowisko, stwarzając tym samym zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby pozbywać się ich w sposób prawidłowy.


Oddając elektrośmieci wspierasz lokalne szkoły!


W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt wydawane będą kupony Funduszu Oświatowego. Po przekazaniu ich szkołom biorącym udział w programie zostają przeliczane na punkty, a te z kolei placówki mogą wymieniać na atrakcyjne pomoce dydaktyczne np. tablice multimedialne, książki, sprzęt sportowy czy elementy wyposażenia sal.

Lublin_zbiórka elektrośmieci

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.