Zamość „Świetlną stolicą Polski”. Nagroda główna trafi do najbardziej potrzebujących

Przez blisko dwa miesiące mieszkańcy całej Polski oddawali głosy w plebiscycie miast „Świeć się z Energą”. W ogólnopolskiej rywalizacji zwyciężył Zamość, pokonując prawie 100 miejscowości.

 

Spośród 150 tys. głosujących z całej Polski, najwięcej osób oddało swój głos na Zamość. Dzięki temu do potrzebujących z tego miasta trafi energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 50 tys. zł. Fundator nagród Grupa Energa przekaże lodówki, pralki, kuchenki i inne wartościowe urządzenia w ręce przedstawicieli miasta, którzy w imieniu mieszkańców rozdysponują nagrody do domów dziecka, czy innych lokalnych placówek społecznych.

 

Czytaj także: Zamość walczy o tytuł najpiękniej świątecznie oświetlonego miasta w Polsce.

 

– Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na nasze miasto w plebiscycie „Świetlna stolica Polski”. Cieszymy się ogromnie z tego sukcesu. Nagroda od Grupy Energa trafi do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego miasta, których zaproponowali mieszkańcy w porozumieniu z Miejskim Centrum Pomocy Rodzinie – mówi Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość.

 

Wyniki finału Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”:

I miejsce – Zamość (33256 głosów)
II miejsce – Stalowa Wola (31991 głosów)
III miejsce – Częstochowa (4911 głosów)

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.