Zamość walczy o tytuł najpiękniej świątecznie oświetlonego miasta w Polsce

zamość
zamość

Głosowanie na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce dobiega końca – mamy czas dziś do godziny 23:59. Zamość przoduje w rankingu. Do zdobycia oprócz tytułu są pieniądze na zakup sprzętu RTV i AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców.

 

Miasta konkurują na etapie ogólnopolskim o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz nowoczesny sprzęt AGD (m.in. lodówki, zmywarki i kuchenki marki Electrolux) o wartości 40 tys. zł dla kolejnych potrzebujących mieszkańców swojego regionu.

 

– W dorocznym zimowym plebiscycie „Świeć się z Energą” ważny jest świąteczny wystrój miasta, jednak zwycięstwo zapewnia dopiero liczba zdobytych głosów. Dlatego w walce o tytuł i nagrody tak ważne jest zachęcanie mieszkańców i sympatyków do systematycznego glosowania i ich mobilizacja do ostatniego dnia rywalizacji – mówi Michał Lemański, dyrektor Departamentu Marketingu Energa SA.

 

W tegorocznym finale plebiscytu miast „Świeć się z Energą” walczą: Bobowa, Braniewo, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Kalisz, Legnica, Łomża, Nysa, Połczyn-Zdrój, Radom, Rzgów, Stalowa Wola, Starachowice, Wejherowo i Zamość.

 

Na Zamość głosować można wchodząc na stronę SwiecSie.pl lub przez SMS-y wysyłając wiadomość o treści MIASTO143 na nr 71750 (koszt sms to 1,23 zł z VAT).

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.