Zamierzasz złożyć wniosek o dowód osobisty w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej? Tego dnia musisz się pospieszyć!

dowód osobisty na tle polskiego orła
Dowód osobisty | fot. Adobe Stock

Wnioski o dowody osobiste w czwartek 28 grudnia we wszystkich urzędach w Polsce będą przyjmowane tylko do godz. 12:00.

Wniosek o dowód osobisty 28 grudnia 2023 r. do godz. 12:00

W czwartek, 28 grudnia zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w obsłudze mieszkańców w zakresie dowodów osobistych. Dotyczy wszystkich Biur Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin.

„Obsługa mieszkańców w pozostałych sprawach, w tym w zakresie wydawania gotowych dowodów osobistych, będzie odbywała się bez zmian” – mówi Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Wnioski o wydanie dowodu osobistego będą przyjmowane tego dnia wyłącznie do godziny 12:00, zaś złożenie wniosku o dowód dla dziecka lub podopiecznego będzie możliwy tylko do godziny 9:00.

Po tej godzinie nastąpi przerwa w działaniu rejestru dowodów osobistych w związku z wdrażaniem przez Centralny Ośrodek Informatyki aktualizacji systemu teleinformatycznego, w którym prowadzony jest Rejestr Dowodów Osobistych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.