Zaginiony 17-latek pijany leżał w lesie. Znaleźli go żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zakończyła się akcja poszukiwawcza 17-latka z Leopoldowa, który zaginął w piątek. Znaleźli go żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Nastolatek leżał kompletnie pijany w lesie.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 17-latka z Leopoldowa doszło w piątek w godzinach rannych. Nastolatek wyszedł z domu celem udania się do szkoły. Jak się później okazało chłopak nie dotarł do szkoły, a rodzina nie mogła z nim nawiązać kontaktu. Po godz. 22 rodzina postanowiła zgłosić na policję zaginięcie 17-latka.

Czytaj także: Zaginął 17-letni Paweł Sowa. Szukają go najbliżsi i policja

W sobotę w akcję poszukiwawczą zaangażowali się strażacy, policja i oddziały Wojsk Obrony Terytorialnej. Łącznie w poszukiwaniach brało udział około 150 osób. Przeszukiwali oni okoliczne kompleksy leśne i zbiorniki wodne.

Około godz. 15 żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z 22. Batalionu Piechoty Lekkiej w Dęblinie odnaleźli młodzieńca w kompleksie leśnym w rejonie miejscowości Sierskowola. Jak się okazało nastolatek był kompletnie pijany. Został przekazany w ręce rodziny.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Podziękować tylko mądrym kolegom, którzy zostawili go w stanie upojenia w lesie! Sam przecież nie pił.