Uwaga! Zaginęła starsza kobieta. Strażacy i policjanci szukają 84-latki

z ostatniej chwili policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Strażacy, policjanci i ratownicy z Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina szukają zaginionej mieszkanki gminy Niedrzwica Duża. Kobieta oddaliła się w nieznanym kierunku.

Zaginęła 84-letnia Władysława Grzesiak mieszkanka Krężnicy Jarej (gm. Niedrzwica Duża). Kobieta dziś po godz. 13 wyszła z domu i udała się z nieznanym kierunku. Niestety do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policjantów.

Pani Władysława ma zaniki pamięci i nie słyszy na jedno ucho. Nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Ubrana jest w czarną bluzkę i spódnicę w kwiaty.

W akcji poszukiwawczej biorą udział policjanci z Bełżyc, strażacy z Ochotniej Straży Pożarnej w Niedrzwicy Dużej oraz ratownicy z Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina.

Jeśli masz informację, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, koniecznie skontaktuj się z policją.

Aktualizacja: Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Znaleźli ją kilka kilometrów od miejsca zamieszkania

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.