Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Znaleźli ją kilka kilometrów od miejsca zamieszkania

Ratownicy z Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina odnaleźli zaginioną 84-latkę z Krężnicy Jarej

Ratownicy Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina odnaleźli 84-letnią mieszkankę gminy Niedrzwica Duża, która zaginęła w poniedziałek. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

We wtorkowy wieczór zaniepokojeni członkowie rodziny zgłosili się do Komisariatu Policji w Bełżycach i powiadomili o fakcie zaginięcia 84-latki, wymagającej stałej opieki.

Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta po godz. 13 oddaliła się z podwórka w miejscu swojego zamieszkania i nie powróciła do domu. Natychmiast policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

Komendant Komisariatu Policji w Bełżycach ogłosiła alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci. W działaniach wspierali ich ratownicy Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina, strażacy z OSP Strzeszkowice Duże oraz Niedrzwica Duża i okoliczni mieszkańcy.

W środę po godz. 10.30 ratownicy Ochotniczej Służby Ratowniczej z Lublina odnaleźli 84-latkę w zaroślach w pobliżu miejscowości Trojaczkowice, około 2 km od miejsca zamieszkania. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jeż życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.