Zaginęła 75-letnia lublinianka. Ma problemy z pamięcią. Widziałeś ją?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Kobieta w czwartek popołudniu wyszła z mieszkania przy ul. Żołnierskiej w Lublinie. Do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginęła 75-letnia Halina Z. z Lublina

Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że kobieta w czwartek (10.03) około godz. 13 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Żołnierskiej w Lublinie. Do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: szczupła budowa ciała, 155 cm wzrostu, około 50 kilogramów wagi. W dniu zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę z kapturem, granatową czapkę z pomponem, jeansowe spodnie i czarne kozaki. Ponadto posiadała przy sobie zieloną reklamówkę.

Kobieta po raz ostatni widziana była wczoraj na przystanku MPK przy Al. Racławickich o godz. 17:01, kiedy wysiała z autobusu linii nr 18. 75-latka ma problemy z pamięcią i poruszaniem się oraz przyjmuje leki.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu V. Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A lub dzwoniąc na numer 47 811 47 00 lub telefon alarmowy 112.

Aktualizacja: Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.