Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 75-latki z Lublina, która w czwartek opuściła miejsce zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta została odnaleziona w Bełżycach.

Odnaleziona zaginiona mieszkanka Lublina

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-letniej mieszkanki Lublina, która w czwartek (10.03) wyszła z mieszkania i udała się w nieznanym kierunku. Kobietę widziano w czwartek w różnych częściach Lublina, lecz tego dnia nie udało się jej odnaleźć.

W piątek (11.03) po południu policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań mieszkanki Lublina. Dziś w południe zaginiona została zauważona w Bełżycach przez przypadkową osobę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.