Zaginęła 49-letnia kobieta. Ostatni raz widziana była dziewięć dni temu w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zaginęła 49-letnia Ewa Marczak. Kobieta ostatni raz widziana była 11.08.2020 r. w Lublinie. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną jak również nie powróciła do miejsca zamieszkania. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Zaginęła 49-letnia Ewa Marczak z gm. Wysokie. Zaginiona ostatni raz widziana była w 11 sierpnia około godziny 21 w Lublinie. Kobieta ubrana była w jasne szare spodnie jeansowe z dziurami/przetarciami, koszulkę z krótkim rękawem, klapki. Posiadała przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Bychawie tel. 47 811 92 10 adres: Bychawa ul. Piłsudskiego 44 lub na numer alarmowym 112.

Aktualizacja: Lublin. Zaginęła Ewa Marczak. Ostatni raz widziana była w trolejbusie linii 160

Zaginęła 49-letnia Ewa Marczak | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.