Lublin. Zaginęła Ewa Marczak. Ostatni raz widziana była w trolejbusie linii 160

trolejbus komunikacja miejska ztm mpk lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zaginęła 49-letnia Ewa Marczak. Kobieta ostatni raz była widziana 20 sierpnia około godziny 19:00 w autobusie linii 160, który jechał w kierunku Abramowic.

Zaginiona to 49-letnia Ewa Marczak z gminy Wysokie. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w jasne szare spodnie jeansowe z dziurami/przetarciami, koszulkę z krótkim rękawem i klapki. Posiadała przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Bychawie tel. 47 811 92 10 lub na numer alarmowym 112.

68 173359
Zaginęła 49-letnia Ewa Marczak | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wcale nie zaginęła. Szlaja się z jakimś typem po Lublinie, a rodzinę ma gdzieś. To w jej stylu. Już nie raz zniknęła z domu na parę tygodni. Piszę to bo ja znam i widziałam tę osobę w Lublinie w facetem. Szukajcie osób które naprawdę zaginęły, a nie patologię.