Zaginęła 42-letnia Aneta K. z Janowa Lubelskiego. Może poruszać się srebrnym volkswagenem

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zaginęła 42-letnia Aneta K. z Janowa Lubelskiego. Zaginiona może poruszać się samochodem osobowym marki Volkswagen Bora o nr rej. L#* *0*2*. Rodzina i policja prosi o pomoc.

Do zaginięcia 42-letniej Anety K. doszło w środę 12 lutego na terenie Janowa Lubelskiego. Kobieta ostatni raz przez rodzinę widziana była tego dnia około godz. 4.30 rano. Wyszła z domu do apteki, od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarną kurtkę zimową przed kolana, czarną czapkę, spodnie jeansowe koloru niebieskiego oraz buty czarne typu botki. Zaginiona może poruszać się samochodem osobowym marki Volkswagen Bora koloru srebrnego nr rej. L#* *0*2*.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim, ul. Zamoyskiego 92, tel. (15) 87 10 210 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA: Tragiczny finał poszukiwań 42-letniej mieszkanki Janowa Lubelskiego

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.