Tragiczny finał poszukiwań 42-letniej mieszkanki Janowa Lubelskiego

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nie żyje 42-letnia mieszkanka Janowa Lubelskiego poszukiwana od środy przez policję i rodzinę. Ciało kobiety odnaleziono w czwartek na terenie woj. mazowieckiego.

Mazowieccy policjanci powiadomili janowskich policjantów o odnalezieniu zwłok zaginionej 42-letniej mieszkanki Janowa Lubelskiego. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę śmierci kobiety.

Przypomnijmy, że 42-letnia kobieta była poszukiwana przez służby mundurowe od środy 12 lutego. Kobieta wyjechała z domu około godz. 4.30 do apteki i od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. W czwartek znaleziono jej zwłoki na terenie woj. mazowieckiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.