Zaginęła 19-latka z Lublina. Julia wyszła z zajęć terapii uzależnień i ślad po niej zaginął

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują zaginionej Julii K. 19-latka ostatni raz widziana była w poniedziałek w okolicach ul. Bursztynowej. Julia wyszła z zajęć terapii uzależnień i ślad po niej zaginął.

Zaginęła Julia z Lublina

Zaginiona to 19-letnia Julia K. Z przekazanym nam informacji wynika, że Julka w poniedziałek (4.07) poszła na zajęcia z terapii uzależnień. Wiadomo, że 19-latka na zajęcia dotarła, ale już z nich nie wróciła. Julia widziała była po raz ostatni tego dnia w godz. 14-15 w okolicach ul. Bursztynowej. Z relacji świadków wynika, że 19-latka mogła być pod wpływem substancji odurzających.

Rysopis zaginionej: blondynka, szczupła, ok. 165 cm wzrostu, niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrania była w biało-różową bluzę, niebieskie lub czarne krótkie spodenki i czarną torbę na ramię. Rodzina wciąż czeka na jakiekolwiek wieści. Rodzice i siostry apelują do Julki, żeby ta nie bała wrócić się do domu.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu, proszone są o kontakt pod numerem 505 789 733 lub kontakt z najbliższą jednostką policji. Sprawą zaginięcia Julii zajmuje się 7. komisariat Policji w Lublinie.

Aktualizacja 6.07.2022: Julia została odnaleziona. Rodzina dziękuję za pomoc osobom, które zaangażowały się w poszukiwania 19-latki.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.